Aktuálně

já vím....

14. února 2012 v 9:54 | VaJa
asi po 100 letech vás zdravím :P no jak vidíte už tady moc nechodím, ale mám k tomu trochu více důvodů :\ hlavní důvvodem je škola. Ta hnusná škola!! musím se učit na přijmačky a je to moc těžké, ale i hlavně důležité. Proto nevím jestli mám ten ranch ještě nechta nebo s tím seknout ale to asi ne. No berte to tak že tady jen občas něco přidám nebudu moc aktviní a obíhání mi taky moc nepujde :\ kdyby někdo chtěl spřátelit, jen předem upozorňuju že je to teď celkem zbytečné. Pokusím se občas něco přidat ale uvidím jak mi to bude vycházet :) PS: jinak moc děkuju za to že ste si mě nesmazali :**

co a jak, budou Vánoce, co se plánuje

23. prosince 2011 v 0:05 | VaJa
zdravíčko :D takže po delší stresové době opět pozdravuju! Jak ste si určitě všimli, budou vánoce a tady je pár věcí co se chystá :) takže, koníkům se budou dávat dárky, ale asi jen mrkev, jablíčka atd. na výrobu vlastních věcí opravdu nemám čas :\ další menší věc, plánujeme taky velkou Vánoční vyjížďku s lovem nebo nějákým programem nejspíš po vánocích. A jedna z velmi dobrých zpráv, Tomova ségra Carol by chtěla po Vánocích přijít k nám na RW jako pomocnice! je to moc super, protže na koních jezdit nesmí, konečně bude někdo kdo bude taky Tomovi pomáhat a starat se o koně ze země. takže se těšíme!
VESELÉ VÁNOCE!

tak teda jak to pujde :D

6. prosince 2011 v 22:12 | VaJa
hojík, zase nestíhám :\ já vím sem hrůza! :D mno vysvětlím to: prvním duvod je šklola, ta se nedá vyloučit domů se vracím tak kolem 6té, takže mi moc času nezbývá :( další věc, v tomto čase by se na ranch chvíle našla, ale teď mám prácičku na objednávce a chci ji mít do konce týdne. A proto to trochu odložím, o víkendu mám tradiční pečení s babi, takže taky ani milimetr místa :D ale jak to pujde (asi zítra), ukončím konečně ten zápis SR! takže nezapsaní mají prodlouženou šanci :D

zpátky z Egyptečka

21. října 2011 v 11:28 | VaJa
čaukyyy! Takže abych vám to shrnula, s tou wifinou to bylo nakonec jinak, protože byla placená a stálo to cca 200Kč na hodinu, takže jsem byla na netu jenom jednou a to asi 10 min. Fotky sem hodím, ale není jich moc, protože se to prostě nedalo fotit, jen jeden den když tam skoro nikdo nebyl, tak sem popadla foŤák a vyrazila s koníkama na focení. Jinak to byla suprová dovolená, úpně nejlepšíí! No chci tam jet znova, takže začnu vydělávat a asi i na nějaskou brigádu, to se ještě uvidí :)
PS: ty fotky asi zítra nebo příští týden, nevím jak to bude s učením

Takže abych to shrnula :)

5. října 2011 v 21:33 | VaJa
Po delší době zdravím, mám pro vás více novinek takže tady jsou:
1) rekonstrukce bude přerušena, dess mám objednaný u Dary a už se moc těším, bohužel to vybavení stále není, takže se to potom jak přijedu pokusím dodělat. Teď jsem bohužel kvůli objednávkám neměla čas, zato jsem si ale pěkně vydělala, takže přírustky možná taky budou, ale to je ještě v nedohlednu:)

2) O víkendu musím stihnout objednávku, takže teď bude ještě do uterý pozástava, ale hlavní je to že jedu na dovolenou do Egypta! V pondělí 10.10. je odlet, budu tam něco do 14ti dní a skvělá zpráva je, že budu obíhat i přidávat! Je tam totiž Wi-Fina a beru samozdřejmě i nějáké koníky, takže budou čerstvé fotečky ještě tam !

3) 3.10. mi bylo 15 let :DD to sem ale stará co? no co už ale schleichy jen tak neopustím:)

4) do úterý pá a mám novinku, jestli chcete, můžu to sem hodit, je to můj new výrobek uzdečka NoPerfect. Je to jedna z mých nejdokonalejších prací podle německého návodu na SCH uzdu, a byla celkem náročná tak napište, zítra bych to možná stihla ;)

5) tak zatím!!!


Vašee VaJa

fofry v shopíku :\

23. září 2011 v 16:25 | VaJa
hojky, tak ta rekonstrukce se asi prodlouží, protože mi teď přišly 3 mega objednávky a já nemám čas na nic jiného, ale příští týden by to mělo být :)

REKONSTRUKCE- NOVĚ RUBRIKA

16. září 2011 v 21:11 | VaJa
Čaute tak teda dneska vyhlašuju tu rekonstrukci :) budu fotit fotky do rubriky vybavení ranche a celou ji komplet předělávat :) ale věciček mám strašně moooc, takže mi to chvilku bude trvat :D njn ale doufám že výsledek bude pěkný, takže teď nepřidávám :P ale obíhat budu ;)

zítra přidám něco z obchůdku?

4. září 2011 v 22:08 | VaJa
čauík, nebude vám vadit když zítra přidám něco z obchůdku? mám totiž pár novinek a tak trochu nevím co mám napsat :P jinak asi budu brzo pořádat rekonstrukci kvůli vybavení a možná zápis SRek aby se nám to trochu přečistilo :)

fotopříběh

30. srpna 2011 v 15:16 | VaJa
tak ty fotky vám tady hodím jindy protože sem nafotila fotopříběh a myslím že to je lepší než jen fotky :) zachvíli ho tu máte

tak se po prázkách ,,vracím,,

27. srpna 2011 v 17:53 | VaJa
hojky vím že přes prázdniny sem byla ofline, ale moc sem doma nepobyla, takže se teď vracím :) musím pracovat na obchůdku, objednávky mi teď hodně jdou a budou novinky, tak je možná hodím i sem :P a nafotila sem i vyjížďku adama s Norčou, takže to tady jak budu mít čas všecko hodím ;) tak sem máte na co těšit :)

Odjíždím :P

12. srpna 2011 v 18:02 | VaJa
takže zítra odjíždím na týdení brigádu do liberecké ZOO ! Jezdím tam každý rok už od 12cti a pracuju u strejdy v bufetu nebo prodávám kkuřici :D je tam net, tkže obíhat i přidávat bych měla, ale nevím to jistě (budu tam s kámoškou). koníky asi brát nebudu možná 2 vezmu, ale spíš ne:p moc se těším a vydělám si 1200Kč takže si za to určo koupím něco do mé zbírky :)
Tak se přiidtě podívat, čekám v ZOO :))))

hmmmm divnéé

11. srpna 2011 v 15:05 | VaJa
ahoj, stala se mi divná věc, přednadstavila sem 4 články a ani jeden se nezobrazil+ měla sem je v rozepsaných a z tama taky zmizly :\\ ten blog mě začíná štvát!! ale co vynahradím vám to, zkusím to sem hodit znova nebo něco jiného jestli je nenajdu (byly to fotky :()

Zítra to přijde :DD

3. srpna 2011 v 14:04 | VaJa
ták takže to VELEněco zatím nikdo neuhodl :) ale zítra to přijde takže se určitě koukněte na ranch! musím k tomu VELEněčemu ještě hodně připravit a budou asi nějáké fotky ale to se dozvíte až zítra :P ale hádat můžete pořád :)

špatnější zprávička :(

2. srpna 2011 v 22:14 | VaJa
Tak nám dneska Siux z Ameriky volal že se rozhodl toho Šamíka pustit do volné přírody, takže na ranchi ubyde o jednoho koníka :\ i když jsme to už tak nějak čekali, je nám to líto, protože Šam patřil právě mezi naše první koně se kterými jsme založili ranch. Patřil vždy jen Siuxovi, byl ježděn indiánsky-westernovým stylem a byl velmi poslušný.Mezi koněma byl oblíbený, ale spíš tichý a klidný.Hodně si oblíbil Barney a Alexe a měl v oblibě spíš starší generaci jako on.Bude nám chybět a Sixovi taky protože to byl jeho nejlepší kůň téměř 12LET!. Tady jeho profílek:

Jméno: Šaman (Šam,Šami)
Věk: asi 15 let
Plemeno: Appalossa
Zbarvení: Appalossa (skvrnité)
Pohlaví: Hřebec
Povaha: Rychlý, obratný a hlavně nekonfliktní zkrocený kůň, tak by se dal popsat Šam.Rád bývá s Barney a Alexem, jinak je spíš samotářský.Je zvyklý na svého pána Sixe, který si ho chytil a zkrotil.Byl chycen od svého stáda asi ve 3 letech.Je to stále hřebec.
Země původu: USA (chycen jako divoký kůň a zkrocen indiány)
Otec: - -
Matka: - -
Využití: Rekreační western, atrakce pro děti
Hříbata: - -
Sbírka: Dostala jsem ho na vánoce 2008 se Siouxem a měla jsem z nich velkou radost

VELE něco

1. srpna 2011 v 22:25 | VaJa
ano přesně tak, chystá se vele Něco! když trochu zapřemýšlíte nebo zahledáte, tak možná přijdete co, a kdo by na to případně přišel jako první, dostane dpilík :) tak skuste hádnout :)

Áhoj

30. července 2011 v 23:45 | VaJa
jo tak sem tu trocha později než se očekávalo :D moooc se omlouvám, ale jak sem přijela z tábora, tak sem jela k tátovi a on má internet v práci a tam já nechodím a + teď sem tady měla 2 dny kámošku :D ale nečekejte nějaké extra zlepšení prázdniny mám skoro celé zabrané, ale ze všeho se vždy budu předem omllouvat ;) teď bych do uterka mohla ranchovat takže i obíhat :)
z ranche: Randy se Sixem sou pořád v americe a na ranchi se nic moc neděje, vše klape jak má.Akorát Brenda jede na svoje 1. drezurní závody, tak uvidíme jak ji Adam vycivičil XDD zítra v 7 vyjíždí tak dám vědět jak dopadla :) víc už asi nepovím zatím

jenom na otočku :\

17. července 2011 v 22:39 | VaJa
ahojík, tak sem doma na 1 den a zase jedu pryč :( protože jdu na tábor a vracím se 25.7. jenom na 5 dní :) jinak přednadstavovat nic nebudu, abyste nemuseli zbytečně obíhat :D takže zase čáu :P \

Do víkendu pa :P

13. července 2011 v 18:40 | VaJa
hojík, odjíždím k taťovi na 3 dny, a možná ještě na víkend, takže 17.7. bych měla dorazit:) to znamená že nebudu obíhat a přidávat, ale sem tam tady kuknu, protože tata má net v práci, hlavně kvůli té objednávce pro Bellu ;)
takže zatím mě dočasně omluvte, díky
VaJa

Odjeezd! a další novinky

11. července 2011 v 22:17 | VaJa
Dneska ránoo bylo na RW rušno, protože Randy a Six se balili an cestu.Dnes byl to totiž den odjezdu do Ameriky.Berou sebou 2 koně - Frísáka Picasa si bere Randy (Barney je na to už trochu stará) a Six si bere svého Šamana, ale to je trochu smutná událost, protože ho chce pustit do přírody kam patří.Ještě si to prý v té Americe nechá projít hlavou, ale radši se s ním na ranchi rozloučíme.Ale nejedou tam jen tak, nedávno Siuoxovi přišel dopis od státu, že má v americe nemalé pozemky, na kterých teď nic není a jsou vhodné k prodeji.Six se je rozhodl prodat a peníze investovat do ranche.Randy je moc rád, takže máme spoustu peněz už zajištěných.Ale Randy stejně neodolal a hned jak to slyšel zavolal kámošovi do španělska, jestli nemá nějákého koně na prodej.A to teda má a hodně.Randy si hned vybral nádherného, ale drahého andalusáka- Camarona XXVIV. PRE.Ale to už bylo dávno co to Randy domlouval a zítra by měl prý dorazit.Moc se všichni těšíme, ale to už budou Randy se Sixem pryč, takže ho uvidí až za měsíc.A ještě upozorňuju, je to hnědák, takže to bude překvápko, protože Schleich andalusany hnědáky nevyrábí že?

Ferda se nenašel :(

8. července 2011 v 12:59 | VaJa
tak nic mnoo asi sme hledali ve špatné oblasti.Fernando se bohužel nenašel ale nestrácíme naději a budeme ho hledat dál. Na výpravě za Fernandem byl jen Randy a Sioux, protože nikdo moc dobře koně chytat neumí, ale příště už pojedou všichni a budeme nmít větší šance.Jinak ta nová se jmenuje Amanda a dneska ji nafotím a pžřidám konečně ten profílek:) A jenda new, Randy chce se Sixem v blízké době navštívit svou rodnou Ameriku.Budou tam asi na měsíc a ranch chcou na chvíli předat do velení Adamovi. Ten s tím souhlasil a tak se uvidí! To je asik všecko tak zatím

Jupííí

2. července 2011 v 22:03 | VaJa
tak na výzo jsem měla vyznamenání a rodiče byli spokojení (máma nad míru :) a proto mi řekli že mi koupí 6 schleichů! Jak to mamka vyslovila byla sem přešťastná, ale jak je tak znám, občas jsou to trochu kecy, ale já jí to připomenu až budem v shopinu :) Jo a ještě jedna drobnost, jsou prázdniny! a to znamená, že mám (teda ve většině) více času na ranch :D budu teda pravidelně přidávat a když někam pojedu budu hned informovat:p
Raaaaanch: mnoo tak nová Norča se celkem zabydluje a už se projevuje její klidná povaha :D jinak já mám další prásičku na objednávce pro Bellu, ale baví mě to a brutálně :))) jo a včera jsme byli s Imánkem na výstavě a byl 2. :) tady je ve volnosti

a ještě jedna blbina, dneska sem se dívala na statistiky mého obchodu a je to celkem slušné, denně 23 lidí, měsíčně 710 a od založení můj shopík navštívilo už 2 748 lídí!!!!! už newím co bych řekla tkže pá zatím :)

Už přijeli! a co sebou přivezli!

29. června 2011 v 21:40 | VaJa
mno tak dneska se Brenda s Randym vrátili a hádejte co přivezli.Ale to by bylo moc jednoduché, takže vám to ppíšu jako mi to popisoval Tom.
Ráno všichni napjatě čekali na Brendu a Randyho.Seděli před Steeplecí a dívali se jenom na příjezdovku.čekali asii hodinu, ale furt nikde nic a tak se rozhodli že radši budou pracovat (Randy by je totiž zeřval:).Adam vzal Silvera na cval, Sioux šel místovat koně a Tom zametal před stájí.Všichni uplně zapoměli na očekávání a zabrali se do práce až na Frantu.Ten vysedával na své židli a když se nikdo nedíval, nenápadně se vypařil.Za asi 2O min přijel přepravník nedaleko od ranche, ale zase tak, aby ho nebylo slyšet.Na ranch potichu dorazili ale najednou si toho Adam na cválajícím Silverovi všimnul a prudce ho zastavil.To už ale uslyšel i Tom se Sixem a všichni vyběhli před stáj a co neviděli...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Stál tam Randy s Brendou a mezi nima Obrovský kůň, teda spíš klisna :) všichni vyvalili oči a nemohli se ani pohnout jak byla velká.Jediný kdo se s ní mohl srovnávat byl asi Ben.Ale to už Randy pronesl: ,,tak to je ona. Jmenuje se celým jménem Nora Rosalina a je to clydesdalská klisna. Je z Anglie, ale přivezli nám ji do Polska aby sme proni nemuseli takovou dálku.Je to championka, jedna z nejlepších clydesdale klisen!Jo a má ještě potomka ročka jménem Brown Honey a až trochu našetříme, určitě ho přikoupíme". dořekl Randy a mile se usmál na Brendu.Všichni si ji šli pohladit a Tom jen dodal : to bude Franta čumět až přijdee!
tady je Noruška

jinak profílek bude dneska nebo zítra :)

Jede se

26. června 2011 v 18:43 | VaJa
Dneska ráno už v 7 hodin se u nás na ranchi děly vělké věci.Randy vztával už v 5 a hned zavolal Brendě aby přijela.Mezitím přišell na ranch Adam a Tom a když šli k Giole zkontrolovat koně, rozletěly se vrata a Randy šel rychle ven. Obadva se ho radši ani neptali a za asi 5 minut tam byla Brenda a šla do sedlovny.Z ní vzala ohlávku na chlaďase.To bylo klukům hned divné, vždť se dneska nikde nekoná žádná výstava! Ale to už Brenda mizela za Randym.Cestou ještě potkali Siouxe a ten se Randyho ještě optal, kde jdou.Randy mu řekl že jedou do Polska a snad to ještě dneska stihnou domů, ale stejně že musí pohnout.Když Six přilezl na ranch, hned na něj padlo několik otázek, ale proč Randy s Brendou jedou do Polska nikdo nevěděl.Bylo to celé divné, ale co ta ohlávka??

jak se vrátí, dám vědět :)

Nemůžu se nepodělit :))))))

24. června 2011 v 23:20 | VaJa
achojky, jestli vám to nevadí, mám tady jednu mimoranchovou novinku ! V pondělí večer se náší jorkšírce Sendy narodily 4 malinké štěňátka! Máme už po 3. štěnátka, takže žádná nowinka, ale sou strašně rooztomilé! 3 pejsci a jedna fenečka :P A je to taky příčina toho, že o prázkách budu skoro furt doma, protože o štěníky se nikdo nepostará, ale zas budu mít dost času na ranch :)

tady pár fofeček :)
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Odpozastaveno :)

20. června 2011 v 18:23 | VaJa
Nadpis hovoří za vše, po týdení pauze jsem zpět.A nemyslete si, že sem na ranch kašlala, právě že jsem na něm pracovala jako nikdy.Teď mám k publikování připraveno 14 článků, z toho většinu fotek.A teď co se mi povedlo v ten týden stihnout:
1) konečně udělat areál ranche
2) dát nové fotky k jezdcům
3) promazat galerii na blogu
4) všecky fotky dát do počítače a poté na rajče -> smazat
5) napsat články do zásoby
6) nafotit vybavení

POZASTAVUJU

12. června 2011 v 19:06 | VaJa
Nebojte, ne na neurčito, ale jak vidíte, nic co sem slíbila není hotové, protože sem byla na víkend pryč, ale i tak moc nestíhám, ve škole píšem jednu písemku za druhou a prostěě však vy víte..
Na týden pozastavuju, takže 20.6. sem opět k dispozici a budu se snažit udělat v tom všem pořádek:)
doufám že to chápete:\
tak zatím

pracuje se o 106 :)

9. června 2011 v 17:17 | VaJa
čaute, já vím, teď moc nepíšu, ale na všem se pracuje:) fotím fotky vybavení, profílky už sou hotové a teď už zbývá jen to tu dát.Zítra jsem na vystoupení až do 10ti hodin do večera, takže akorát pžednadstavím Seriál.Takže fotečky očekávejte asi v sobotu :) jinak musím se hodně učit, takže mě prosím z toho ranchování teď trochu omluvte:\ tak v sobotu! zatím pa:)

A je tooo :)

4. června 2011 v 22:51 | VaJa
takže sem se rozhodla založit si kanál na Youtube. A důvod? nahrávání fotek na blog je moc složité a mě to nebaví neustále čekat, takže tady budu přidávat místo fotek videjka! napadlo mě to už dávno, a ještě jedna věc: mám hafoooo fotek v obrovských formátech ještě ze zečátků ranche a je škoda je sem nedat, ale jedna fotka by se samotná načítala asi 20 sekund, takže 10 fotek by trvalo 2 minuty a to blbé, a proto je tady můžu hodit ve videjku které je načtené za 10s :)
jmenujeme se ranchwestRW a teď ještě v compu najít to staré video a hned ho tu hodím a tky zpracuju fotky, které sem slíbila, všeeecko ale bude to chvili trvat :D a to video tu přidám zítra

Pořádek na webu, novinky

30. května 2011 v 21:23 | VaJa
takže tohle bych chtěla udělat:
1) promazat celou galerii od starých fotek které zabírají akorát místo
2) udělat nové fotky k lidem na ranchi
3) kompletně překopat rubriku vybavení, udělat new fotky s popisky
4) doplnit areál ranche

Novinky: 1) dneska jsem byla na krásné procházce u nás v beskydské pralesní divočině a nafotila jsem nádherné fotky.Tento týden tu určo budou, ale asi na díly, protože jich je moc.Na procházku sme brali 5 koní, ale podmínka byla, že musí sami jít vedle Toma bez ohlávky nebo vodítka, prostě navolno.Jistotu jsme měli ve 4 koních- Alexovi (falabelák), Walkerovi (Tenesseenec), Tině (Irský kob) a novém achálkovi Armym, ti všichni jsou poslušní a k nim jsme vzali ještě Fernanda, našeho andaluského vůdce, který už s náma taky párkrát šel navolno, ale v divočině se stala strašná věc.Jako kdyby se v něm probudil divoký kůň a z ničeho nic se dal uprostřed lesa na útěk.Tom nevěděl co dělat, tak opatrně sedl na Armanda, ale není to moc dobrý jezdec a navíc bez uzdy a sedla po asi 2O-ti mmetrech spadl.Ármy na něj počkal, ale to už byl Fernado hoodně daleko, takže se na ranch vrátil jen se 4ma koněma.Už sme ho byli i hledat, ale nemělo to cenu.Teď jsme moc smutní, ale Ferry už se asi nevrátí a další problém je, že jsme právě stratili vůdce a Diabolo tátu:/ mnoo uvidíme co se bude dít..
2) právě byl uveřejněn 1. díl seriálu Iman kůň větru! ještě nevím kdy dám další, asi to bude co 3 nebo 4 dny

A přichází................Ármy

27. května 2011 v 22:19 | VaJa
čus, nebudu natahovat, máme nového koně! Koupili jsme ho speciálně Brendě, protože jak to tak vypadá, je to náš nejlepší závodní kůň. Přijel k nám až z Turkmenistánu! a ještě jedna nápověda, když sem ho uviděla poprvé na fotce, zdál se mi jako nejhnusnější SCH :DD Jo a jmenuje se Armand Van Hell
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
tak co už víte?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
dobře, je to
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Achaltekinský hřebec !

Brenda ho moc zbožňuje a sluší jim to

A navíc je Army jedinečný, protože má na hlavě rozomilou hvězdu!

Drezurní sedlijko mu padne jak ušité


a takhle nádherně se achaltekinsky leskne!Sladký že? Má strašně roztomilý výraz a je důkazem toho, že někteří schleichové na fotkách vypadají úpně jinak než ve skutečnosti! Jinak profilek přidám zítra a asi i 1. díl toho příběhu nebo aspoň úvod :)
tak zatím Vašé VaJa

Nový seriál???

25. května 2011 v 22:50 | VaJa
Ahoj, mám na vás otázečku.Napadlo mě že bych mohla udělat nový seriál o našm arábkovi Imanovi.Vzniklo to tak, že jsem chtěla udělat nějáký fotoseriál, ale štvalo mě že koně jsou pořád v jedné pozici a tak mě napadlo, že bych mohla obrázky kreslit.Bylo by to všechno v malování, protože tam sem nakreslila 1. obrázek, ale nebyly by důležité (kdyžtak už mám napsané 4 díly) tak napište jestli mám nebo ne :)

ahojíík :)

17. května 2011 v 16:12 | VaJa
Hello! Tak sem zpátky z Londýna a Paříže.Teda, musím vám říct, že to bylo božské! Myslela sem že to bude hrůza, hlavně s tím jídlem, ale měli sme výbornou italskou kuchyni a samé dobroty! A ty památkky a eifelovka! Jen škoda že sem nevzala koníky :( ale na ranch bych samozdřejmě nikdy nezapoměla a proto jsem fotila co nejvíce věcí s koňskou tématikou, jak živé, tak neživé koněě! A po 1. v životě sem viděla obrovského shirského koně!! mám s ním i foto, v kohoutku měl fkt tak 190 cm, mno obrrr! jestli budete chtít tak tady ty fotky hodím, kdyžtak napište do komentů :) jinak obchůdek i ranch opět uvádím v činnost, takže zatím pp

VaJa

odjeezd :\

10. května 2011 v 10:00 | VaJa
tak se s váma na chvilku rozloučím, jedu do Lonýna a vrátím se 17. 5. Takže mě plsky omluvte ze zápisů, obíhání, přidávání apod. Díky moooc :)
VáááJa

Z ranchee

6. května 2011 v 21:56 | VaJa
Zdravím, opravdu jsem tu moc přes týden nebyla a řeknu vám že je to hrozné, takže bez ranche nemůžu žít!
Ale teď to trochu vynahradím, je víkend a my máme v sobotu ráno zase vystupko, ale jak se vrátím, hned se zase zaranchuju, rezervovala jsem si totiž tento víkend pouze na schleichy a RW. První dobrá zpráva, do obchůdku se přivalí květnový příval novinek, např. dostihový set, ohlávky, uzdečky a hlavněě hříběcí sada a ta se mi fkt povedla! a 2. novinka je, že jsem včera nafotila naše koníky na "chladnokrevné,, vyjížďce, takže je tu opět přidám.A poslední a to velmi špatná zpráva je, že ve středu 11.5. jedu na týden do Anglie!!! nevím to jistě, ale myslím že se tam teď jezdí z většiny škol, tak kdyžtak napište kdyby jste tam jeli, třeba se tam potkáme :) Mno ale ještě vás o tom informuju a asi tky přednadstavím pár článků. To je zhruba vše, takže zatím!

jsem Z5 !!!!

1. května 2011 v 22:03 | VaJa
zdravíím, tááák a máme to v kapse! 1. Místo taancujeme pro radost Praha !! jupí sem uupl total šťastná! Mno ale teď zase k ranchi.. Dneska nám volal strejda Toma - Adam Henrych, drezurní jezdec a prý chce na náš ranch! ||Randy z toho sice moc nemá radost, protože má teď pořád blbou náladu, ale to ostatní nezajímá, takže se už mooc těšíme! Jo a tento týden ještě není jisté že bych tady nebyla tak uvidíme, ale případně mě omluvte :)
VaaaJaaa

nebudu tu

29. dubna 2011 v 12:29 | VaJa
čauky, od pátku na neděli jedu do prahy na vystoupení, takže tu nebudu.Omlovám se z obíhání a přidávání.A ještě jedna věc, další týden tady taky asi moc nebudu, protože máme hodně písemek a musím se furt učit:(
tkže zatííím

jenom fotečkaa

26. dubna 2011 v 19:24 | VaJa
mno zase nestíhám, musím teď chodit hodně na tréninky, protože o weekendu máme vystupko v Praze, tkže se nezastavím :| tady je jenom na rychlo jedna slibovaná fotečka, ale stáje nejssou tak krásné jako ste očekávali, kvantita převyšuje kvalitu.Ve stájích je sprchový box a uvazovací kůly a opravdu hoodně boxů, tak tady ji máte (ti koníci tam samozdřejmě nebyldlí všichni, je tam 6 hřebců ze Steeplice. Stáj se jmenuje Giola

OOOOBBBRRRRRR stáj!

24. dubna 2011 v 18:37 | VaJa
Zdravím lidí, tak po pořádku: ta limitovaná edice je zrušená, prtže se mi vbc nepovela, tkže nicc.. ale zato sem se pustila do naší nej budovy- hlavních stájí.Je tam 22 boxů- z toho 8 pro mamy s hříbátky, takže se tam vleze 30 koní.Mnooo, brzo ji tu přidám:-) A ještě jenda zpráva, ruším rozhovory, protože se nikdy moc lidí nezeptá a stejně mě už přestalo bavit je psát, ale ty staré tam zůstanou.A poslední info, je u nás opět NA NÁVŠTĚVĚ stáj Queen a mají moc krásné new koníky, tkže supr!
A POZOR! 30.4. KONČÍ ZÁPIS, TAKŽE KDO SE JEŠTĚ NEZAPSAL, TAK AŤ SI POSPÍŠÍ!

Srry, nestíhám

20. dubna 2011 v 22:46 | VaJa
omlouvám se, ale vbc aktuálně nestíhám, musím se učit a na komp mám jen 1h deně a to sotva stíhám obíhat.Teď už se ale trochu zlepším, jsou velikonoce! A na RW je řádně oslavíme! tak se těšte na něco většího (možná fotostory, fotky, nebo příběh..).Taky mně napadlo udělat v shopíku nějákou limitovanou velkonoční edici, tak uvidíme:)

tady máte fofečku Diabola a Walkříka:D už asi víte koho si Diblík vybral za vzor že? :P

čusík

14. dubna 2011 v 20:30 | VaJa
mno to není ani možné! Dneska ráno jsem vztala a připadalo mi že je nějak moc světla v pokoji.Tak jsem šla k oknu a co nevidím! Bylo tam asi 10 cm sněhu!!!! To už fkt není možné!! Beru, dobře, je aprílové počasí, aale aby jeden den svítilo slunko a bylo 10°C a druhý den sníh tak to už fkt nejde!! Samoždřejmě že sem to zdokumentovala abych měla důkaz, tkže fotku máte dole:P
další věc, máte tady jednu fotenu té new sedlovny.Musela sem ji ještě opravit a dneska je oficiálně hotová i s vybavením a háčkama, tkže tu ještě tento týden přidám do areálu novou budovu.
a poslední poznámka, v shopíku nové věci, pod článkem tky foto:)
tak tu máte ty fotkyy:

tak takhle to u nás vypadalo dneska ráno (14.4!) hrůza že?
tady je sedlovna (omlouvám se za otočení, nejde to nějak přetoči)

a nové věci v shopíku


tak pište pisejte! je u vás tky sníh?? a co bych ještě mohla vyrobit do shopu?

news z ranche, fotky

10. dubna 2011 v 20:37 | VaJa
hojík!
Takžee o víkendu sem byla u nás na Radhošti na procházce a samozdřejmě jsem sebou vzala koně.Konkrétně 2 nové- Shininku a Goldusta a k nim Imíka.Jsou všichni velmi fotogeničtí, ale fot není moc.
Další news: nové věci v obchodě, tu to dávat nebudu..
A další new: vyrobena další budova na RW! Je to sedlovna a celkem se povedla! Akorát i když je dost velká, pořád se do ní nevleze vše, co by mělo.Mimochdem, bydlí v ní náš malý falabelák Alexík, protože stavět mu box jako pro velké koně je zbytečné a možná se k němu brzy někdo přistěhuje.Fotky sedlovny dám zítra.
Next news: dneska stihnu možná všechny profílky, uvidíme
a poslední new- přihlásila jsem se do dalšíchh 2 soutěží- k Frisullce a Venduš, takže pořádejte další a klidně mě pozvěte i když nejsem SR, přihlašuju se všude!!
to je zatím vše, jdu na profílky:P

tak to byly fotky z Pusteven a Radhoště zaátím

neuhodnete co se stalo

7. dubna 2011 v 21:59 | VaJa
čusík, tak první co se stalo je, že jsme se vrátili z aukce.Bylo to tam supr, asi tak 10000000 plemen poníků :D njn a samozdřejmě jednoho taky máme, je to náádherný.... to se dozvíte za chvíli.A další věc, ta kterou asi fkt nečekáte.............................................. Ibize se narodil... Hřebeček!!!! slaďočký úžasný roztomilý hřebečíček:) jmenuje se Diabolo Cameron Bayla ( XD ) a celý ranch je z něho ůpně nadšený! Další dobrá zpráva, Arabka Shine Snow, kterou jsme nedávno připustili našim Imánkem včera v ráno na svém ranchi porodila klisničku! A ještě lepší zpráva je že majitel už rozprodal všechny koně a hádejte kdo koupil Shiny? Mno přece my! i s krásnou klisničkou Shitadel Snow Izes! Takže nebudeu moc nápinát
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
jak se máte?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..

..
.
.
.
.

.
.
dobře tady jsou
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Naše Ibiza s malinkým Diabolem! Krásní že?

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
tak jo další
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.

..

.
.
.
.
.
.
.
.
Nová klisna Shine Snow s klisničkou po našem Imanovi Nardenovi Iznesovi ----> Shitadel Snow Iznes

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
tak co to bude
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
dobře trochu přiblížím
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
..
je to jeden z našich nejnovějších, nejkrásnějších, nejdražších a nejúspěšnějších plemenných hřebců
prostě NEJ NEJ NEJ!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
.
A
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
JE
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
TO
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

..

.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.

..

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

..
.
.
.
.
.
.
.
DARTMOORSKÝ PLEMENNÝ PONY HŘEBEC GOLD DUST!!!!

Taák a máme to za sebou, omlouvám se za to napětí, ale když mě to tak baví a sama to znám jak u toho dycky nervím :D
Profílky udělám zítra a taky nafotím nějáké footky, dneska už to nestihnu.Doufám že se líbí!

Jedeme na aukci!

6. dubna 2011 v 14:44 | VaJa
zdravím lidi, tak jsme se na RW rozholi že vyrazíme na pony aukci! Už delší dobu totiž všichni chceme ještě nějákého poníka na ranchi a nemusí být levný, třeba rovnou plemenný pony! Každý na ranchi se složil a nakonec máme spousta peněz na koníky! Hned jak se bude pořádat někde poblíž pony aukce, určitě se tam zajedeme podívat! Už se mooc těšíme!
joo a jen tak mimochodem, včera sem vyrobila westernový setík a nechcu zas otravovat, tak se ptám jestli ho tu mám dát?
pište do komentuuuu

já vííím ale to sem tu musela dát :)

4. dubna 2011 v 22:07 | VaJa
Achjo zase otravuju s těma výrobkama:\ njn ale toto je můj 1. set- teda spíš sedlo.Tata mi z práce přinesl ceklem krásnou kůži v hodně barvách, ale jeden plát je velký 15x15cm a z toho moc sedel neudělám:( budu se snažit sehnat někde ještě nějákou kůži.Nevíte kde by se tak dala koupit? jestli jo tak napište do komentusů..
mno a tu je teda ten set, je to drezurní setík a asi ho budu i prodávat (co bych s ním tky dělala že? :DD)
footkyyy:

celý setík na Walkim


Detail

Sedlíčko


z hora


z druhé strany

brenda jezdí drezúru


zepředu


á setík sluší i Picasovi


a klasicky na hannoverce Pretty na kterou byl původně dělaný


S BrenTák to je vše tk pište !

nový seriál?

3. dubna 2011 v 21:24 | VaJa
Ahoj, mám na vás otázečku.Napadlo mě že bych mohla udělat nový seriál o našm arábkovi Imanovi.Vzniklo to tak, že jsem chtěla udělat nějáký fotoseriál, ale štvalo mě že koně jsou pořád v jedné pozici a tak mě napadlo, že bych mohla obrázky kreslit.Bylo by to všechno v malování, protože tam sem nakreslila 1. obrázek, ale nebyly by důležité (kdyžtak už mám napsané 4 díly) tak napište jestli mám nebo ne :)

Koně na RW --> Hotovo!

28. března 2011 v 20:46 | VaJa
Tak fotky sou všechny komplet nové! Jsou v mini formátu a mno prostě zkuste kliknout na rubriku koně na ranchi a doufám že sami poznáte ten rozdíl:D

Tak všelijak

27. března 2011 v 22:14 | VaJa
čusík, zase se hlásím a tentokrát mám jako vždy pár novinek.Na ranchi se rodí nové budovky, stáje pro zbytek koní, sedlovna a až seženu krabici, tak i jízdárna.Jinak teď dělám vše pro to, aby se blog co nejdříve načítal, já vím je to opravdu nepříjemné tak dlouho čekat než se vše načte.Proto teď udělám toto: změním fotky velkého (starého) formátu úpně všude kde to jde, hlavně v rubrikách koně na ranchi a vybavení, protože u těch je fotek nejvíce.Ale bohužel nemůžu změnit fotky např. u rubriky fotky, protože ty nafotit znova nejdou.Taky dám menší výpis článků na stránce.Už se na tom pracuje, až budou někde fotky uplně nové, dám vědět!

Activity!

24. března 2011 v 15:37 | VaJa
nwím co si pod tím nadpisem představíte, ale jsou to fotky z ranche - různých aktivit u koní.Je to opět trošičku starší hlavně ta fotka Paola s Brendou, to bylo ještě léto!Tu jsou:

František učí Janu se Stáje Queen jak jezdit s větším vozem a celkem jí to jde :D :D

Tom a Brenda při treninku voltiže


Brenda s Prettynkou krátce po jejím příchodu na RW

Tom na Eseiře! Moc na koních nejezdí, takže celkem vzácná fotografiá

A nakonec Palošek s Brendičkou v léťe!


Arabský setík

23. března 2011 v 13:09 | VaJa
čauky, tak sem se puststila do arabského setíku a takhle to dopadlo!Je to můj provní pokus o něco se sedlem tkže nevím musím ho asi ještě doladit, ale už je opět v obchůdku (vše co vyrobím musím hned prodat:).tak tu máte páru fotenekNová Stáj!!!!!!!!!!!

22. března 2011 v 16:47 | VaJa
čaute! Mám supr náladu, protože jsem se pustila do toho nového areálu a vyrobila jsem novou stáj a tentokrát už ji dám do areálu ranche! U mě stáje budou mít jména a tato se jmenuje Steeple.Dala mi hodně zabrat, dohromady tak 5hodin. Je to hřebecká stáj se 6ti boxy pro naše nejlepší plemeníky, proto musí vypadat dobře, až si budou zákazníci vybírat hřebce.Více popisu už v areáluu ranche
Tady je pár fotenek, jinak si asi založím galerku na rajčeti na fotky budov

pomalu se blížíme
kuk okýnkem dovnitř

Tento nápis zdobí naši stáj

Tady máme pohled dovnitř


A tady je celá stáj z hora

Tak co jak se líbí? Je to asi naše nejhezčí budova na ranchi (zatím), ale to spíš určíte vyy :)
 
 

Reklama