Lidi na ranchi

Amy

12. července 2011 v 16:07 | VaJa
Jméno: Amanda Blahutová (Amy, Blahy)
Věk: 15 let
O ní: Je velmi pracovitá a soběstačná, zkrátka umí si všechno udělat sama.Na ranch přišla ze stáje, ve které jezdila jen na ponících, ale teď poníky prodali a předělali to na útulek pro staré nejezditelné koně a proto Amy přišla k nám.Je to Brendina nejlepší kámoška a znají se ze školy.Má mladší ségru Mily, která k nám možná přijde na ranch. U nás teď přesedá na velké koně, ale protože je nejmladší, připadají jí i poníci, což je super, protože Brendu už moc nebavili.Amy jezdí velmi dobře jak anglii, tak i western, možná i o trochu líp.Má hodně ráda Elzu a ostatní poníky, velkých koní se ještě trochu bojí.Na ranchi je i za tu krátkou dobu hodně oblíbená, má jí rád i Randy :)
Sbírka: Ostrava 2011

Adam

9. května 2011 v 20:58 | VaJa
Jméno: Adam Henrych (Ady, Adámek, strejda)
Věk: 36 let
O něm: je to Tomův strejda a na ranch se dostal právě přes Toma.Je to hodný "Drezurní magor,, který je totální blázen do drezurního ježdění.Rád jezdí na Pretty Night a všeobecně na všech lehkých a chladnokrevných koních.Začal jezdit v 7mi letech ve westernové stáji a ve 14-ti letech už vyhrával westernové soutěže.K drezuře se dostal až ve 21 letech a od té doby už skoro nedělá nic jiného a kůň, který v sobě nemá talent není nic pro něho, takže nesedne na jakéhokoliv koníka.Často si s Randym povídají a rádi spolu i jezdí na vyjížďky, ale ještě víc si oblíbil Brendu.Začal ji pořádně trénovat a Brenda už brzy bude jezdit drezuru profesionálně.Jinak je celkem pořádný a dobrý trenér, a o koně se umí i postarat, a právě proto je i tak oblíbený. (SRRY JÁ VÍM, JE TO VLASTNĚ ŽENSKÁ, ALE PŘIPADAL MI JAKO CHLAP A TEĎ MI TAKY TAK PŘIPADÁ, TAK SE KDYŽTAK NEDIVTE :)
Sbírka: Z Prahy 2011

František

2. března 2011 v 15:37 | VaJa
Jméno: František Novák (Franta, děda)
Věk: 69
O něm: Náš nejstarší člen stáje- je to děda od Brendy.Celý život se věnoval vozatajství a dá se říct, že toho více v životě naseděl než nachodil :D Teď už je v důchodu,ale s koněma na dobro ještě skončit nechtěl, tak se teď věnuje rekreáčnímu zápřahu.Ke koním se dostal ve svých 15-ti letech a v 21 letech se už účastnil první vozatajské soutěže, kterou vyhrál.Za ta léte prošlo jeho rukama mnoho koní, hlavně těžkých, ale nejradši vzpoíná na hannoverského valáška, ve kterém se objevil snad ten největší talent na zápřah.Vlastnil ho 15 let.Teď nemá žádného vlastního koně a je v celku líný, 1. den když ho Bren přivedlana RW se Randymu vůbec nelíbil, jen by si vypujčil koně a pak zase odjel.Nakonec se s ním Randy domluvil na výpomoci a přijal ho.Franta ale už bohužel nemůže moc na nohy a proto pořád musí mít na blízku něco na sezení, na ranchi nejraději sedí na židli před Steeplecí.Někdy i lonžuje, pár let byl voltižním trenérem.
Sbírka: přes net 2011

Tom

19. února 2011 v 19:28 | VaJa
Jméno: Tomáš Henrych (Tom, Tomíno)
Věk: 19
O něm: Je to velmi hodný a ochotný kluk.Na koních moc nejezdí, protže ho to nebaví, nejde mu to a když byl menší, docela vážně spadl z koně a teď už na ně radši moc nesedá.Má ségru Carol, která ale taky kvůli němu nemůže pod nátlakem rodičů jezditt na koních. U nás na ranchi funguje jako trenér a ošetřovatel, připravuje koně na vyjížďky, krmí, uklízí, předvádí na výstavách atd.Má moc rád Eseiru a Fernanda.Je zamilovaný do Brendy a ona do něho ale zatím to ani jeden neví tak uvidíme co s toho bude : D


Sbírka: z Ostravy 2011

Brenda

24. října 2010 v 22:11 | VaJa
Jméno: Brenda Soková (Soki, Bren)
Věk: 16 let
O ní: Je to vzdálená příbuzná Randyho (vnučka jeho tety).Měla dva své koně, ale před rokem je kvůli stěhování musela prodat.Na koních jezdí od 1. třídy a moc jí to baví.Jezdí závodně parkúr a nezávodně drezúru.K westernu se moc nikdy nedostala, Randy ji teprve učí.Teď nemá žádného vlastního koně, ale jestli Randy schválí přidělování koní, určitě bude přidělen nějáký kůň i jí.Je tajně zamilovaná do Toma.
Sbírka: Přes internet 2010

Randy

4. srpna 2010 v 22:26 | VaJa
Jméno: Randolf Richerr (Randy,Randito)
Věk: 43 let
O něm: Randy je pohodový, upřímný, ale ne vždy dobře naladěný.Dříve byl celkem normální, ale teď když jsou ve stáji mladí např. Brenda, tak se z něj najednou stává přísný ředitel, který musí mít ve všem pořádek. Je to i velký nervák, někdy z něj jde dokonce strach. Má moc rád koně a byl to právě jeho nápad založit ranch.Dříve než poznal Siouxe byl tulák, toulal se různě po velkých westernových plantážích a nevěděl co má dělat do té doby, než potkal Sixe. Má už velmi dlouho svou kobylkuu Barney a nedá na ni dopustit. Je to šéf celého Ranche West a rozhoduje společně se Sixem o všem co se na ranchi děje.
Jeho kůň: Barney

Sbírka: Dostala jsem ho na vánoce 2008 a byl to můj nejhezčí dárek

Sioux

4. srpna 2010 v 22:07 | VaJa


Jméno: Sioux (Six)
Věk: 38 let
O něm: Sioux je bývalým náčelníkem indiánského kmene Siouxů a proto se zdá že bude docela panovačný, ale není tomu tak, je spiš tichý a tajemství je u něho jako v trezoru.Ale na druhou stranu je velmi moudrý a pozorný, vžy dokáže poradit a tak trochu stojí při Brendě a Tomovi a tajně je před Randym kryje.Jezdí puze westernově (indiánsky) a anglicky se zatím ani nechystáS Randolfem se seznámil na rodeu a od té doby jsou to nejlepší kamarádi.Six také umí výborně chytat divoké koně do lasa (tak získal i svého koně).
Jeho kůň: Šaman


Sbírka: Vánoce 2008 s koněm
 
 

Reklama