RW Obchůdek

anglická uzdečka NoPerfect

7. října 2011 v 16:22 | VaJa
tak je tady, slibovaná aglická uzda. Nebyla nějak extra náročná, zabrala mi asi tak půl hoďky:) je dělaná podle německého návodu, který jsem náhodou našla na nějákých stránkách, ale já blb sem smazala historii, takže ji už asi budu muset vyrábět z hlavy:DD má vše co normální opravdové uzdy a v obchůdku bude možná, protože je hodně náročná a materiálu taky nemám habaděj, ale když už by tam byla, tak jen hodně omezený počet a za vyšší cenu, tak kolem 20Kč nejméňe. No už nebudu napínat :D
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.dobře tak jo
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Tak co jak se líbí? pište, a klidně něco ještě navrhněte co vyrobit, ráda se do toho pustím!

set na chlaďásky

6. září 2011 v 20:52 | VaJa
jsou to fotky venku na vyjížďce adama ale hlavní tématikou je ten setík :) ještě v rw shopíku není ale už brzo bude ještě s indiánským setíkem :P tak tady to máte :)

RED SET :)

8. května 2011 v 22:25 | VaJa
zdravím z RW shopíku, ale tentokrát se prostě nejde nepodělit.Vyrobila sem dlooouho plánovaný RED SET, červený mega kompletní setík do obchůdku.Uvidím jaký o něj bude zájem, ale celkem se povedl.Moc děkuji Buffy za nápad udělat z té červené kůže deky, to mě fkt nenapadlo! tady je pár foteček, jinak teď si asi trochu odpočinu s tím obchůdkem, přidala jsem 9 novinek a sem z toho úpně poblázněná. Tk zatím pp!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
:)

Na zamluvení

27. dubna 2011 v 18:41 | VaJa
Je to ve své rubrice RW obchůdek, takže jsem spokojená:) ale je to trocha jiná věc, mám tady setík na zamluvení! Je to anglický drezurní set na schleichy.Velikost je zhruba od arábka po tinkera, cena 40Kč. Tento setík se mi moc nelíbí a nevím co s ním, takže ho nabídnu. A k tomu je trochu kratší na jedné straně.obsahuje uzdečku, dečku a sedlo, více infa v obchůdku-Akce a výhody.Jonak teď sem dostala obrovský pytel kůží převážně červené barvy, tak budu ráda když napíšete co by s toho mohlo být! Díkyy VaJa
tady je pár fofek:tk co? klidně pište názory, kritika newadí:)

Setíky

17. dubna 2011 v 14:27 | VaJa
Tak já vím že zas otravuju s obchodem ale dám s ním teď na chvilku pokoj (pokusím se :D). Vyrobila jsem další setík, tentokrát na poníky a potom sem se pokusila o něco nemožného.Falabelí sedlo! A kupodivu povedlo se! Asi si říkáte k čemu to bude, ale to je jedno, může to být třeba atrakce pro návštěvníky ranche nebo taková sranda, ale je to roztomilé! Dole ho máte i v provnání se sedlem na normál koně.Velikost sedla je asi jeden cm.
Vše k dispozici v mém shopíku!

Pony set- anglický setík na poníky a arábky
sedlo falabela- miniaturní sedlíčko pouze na falabelky

porovnání- sedlo drezurní a falabelí


detail sedla a podsedlovky


jo a zase u nás svítí slunce, včera sem uůlovila opět fotku, tkže ji tu možná dám!

tak teda ten western..

6. dubna 2011 v 16:08 | VaJa
dobře tak jsem to tu teda dala ale myslím že se mi oproti drezúrnímu nepovedl, je takový divný, příště ho udělám hranatější:) Ale když si to třeba přirovnám k jiným sedlům z jiných obchůdků tak to není zas tak hnusné.Jo a před chviličkou jsme nafotili Picasa do soutěže, tak uvidíme jak se umístíme:) tady je teda ten set:
na Paolíkovi
Šamánek si taky vyzkoušel sedlo...

a i Sixovi se líbilo
Randy jede


nwm nwm prostě to není ono, je takovýý divnýý

nové věci na skladě!

2. dubna 2011 v 21:20 | VaJa
ták sem tu zas.Omouvám se že tu těď moc nechodím, ale řeknu vám to asi takto: žiju obchůdkem!
jj je to tak.Více než ranchi se věnuju vymýšlení a výrobě věcí a po škole neustále nakupuju nové materiály a doma se z mojeho nového stolu stala výrobna věci na SCH, ale nebojte mě to přejde jak přijdou noví koníci:P teď ale už ( a zas obchůdek, omluvte to pls:DD) tady přidávám pár nových věcí v RWshopu, které po nocích vymýšlím.
jinak koníci se mají celkem dobře, akorát si Brenda včera narazila nohu při tréninku a teď nemůže jezdit.A další novinka, včera jsme byli připustit Imíkem jednu krásnou arabku Shine Snowflake, tak doufáme že se hříbátko vyvede a klisna se nám moc líbí, hlavně Randymu a to znamená že ji možná odkoupíme.A poslední blbinka- začínám se hlásit do různých soutěží aby byli moji koníci uspěšní a proto pořádejte soutěže ráda se příhlásím!
a teď už ty slíbené fotkyy:
uzdečy- drezúrní a westernovka
ohlávka- modrá (nebo jiná barva)
arabka- nwím jestli ji mám zařadit do prodeje, kdyžtak napište (srry za kvalitu)

Otevřeno,....

30. března 2011 v 18:03 | VaJa
Ahojky tak dneškem slavnostně zahajuji otevření RW obchůdku! Na dalších nových věcech se pracuje, je to konkrétně arabská ohlávka, tak uvidíe jak to dopadne.
Ranch: teď je celkem klidové období, koníci jsou furt stejní a možná budou brzo noví.Ve stavbě budov zatím nepokračuju, nemám jednu důležitou krabici, ale jak ji seženu, budu zas pokračovat.A poslední věc, zmizne mi přesměrování na rozhovor týdne kvůli zápisu, který ho nahradí, ale rozhovory nepřestanu dělat, tkže chodtě na ně do rubriky Rozhovory.
myslím že jsem vyjmenovala vše, zatím
Jedna fotečka Ibi ( jestli se ptáte prč je to rozmazané, tak z nudy)

Obchůdek tu

20. března 2011 v 17:40 | VaJa
Můj obchůdek pro schleichy.Když budou nějáké novinky v obchůdku, budu informovat i tady na blogu v akutalitách
=================> www.rw-obchudek.wbs.cz <================= (omlouvám se, ale nejde mi vložit odkaz)

OBCHŮDEK!!!!!!!!

19. března 2011 v 13:41 | VaJa
a Máme ho tu! Ještě tam nemám úpně všechno, ale budu se to snažit co nejrychleiji dodělat a přidat ještě nějáké výrobky a fotky a tky upravím rubriku objednávky.
Koníci se teď chystají na stěhování, už zbývá jen vyrobit ty stáje :\ chjo když mě se tak nechce !
joo a teďka je u nás na návštěvě stáj queen tak se možná těšte na nějáké ty společné fotenky :)
ták to je asik tak vše, tkže zatím pá!

------> www.rw-obchudek.wbs.cz <------
 
 

Reklama